Некомерційний і не «ВАКівський» часопис «Релігієзнавчі нариси» видає громадська організація Молодіжна асоціація релігієзнавців. Він має на меті заповнити нішу часописів «за інтересами» — не заангажованих ані фінансово, ані адміністративно, ані конфесійно, ані тематично. Видання зареєстроване як щорічне, відтак станом на сьогодні маємо тільки два числа, що вийшли відповідно 2010 та 2011 років, хоча починаючи з 2012-го редколеґія журналу має намір видавати його двічі на рік.
JavaScript is turned off in your web browser. Turn it on to take full advantage of this site, then refresh the page.