Найочевидніший (хоча й не єдиний) спосіб дослідити логічну залежність (supervenience) свідомості — це розгляд логічної можливості зомбі: когось чи чогось фізично тотожного мені (чи будь-якій свідомій істоті), але позбавленого свідомого досвіду*. На ґлобальному рівні ми можемо розглядати логічну можливість світу зомбі: світу, фізично тотожного нашому, але позбавленого свідомих досвідів загалом. У такому світі кожний — це зомбі.
JavaScript is turned off in your web browser. Turn it on to take full advantage of this site, then refresh the page.